Відпочинок відкладено: оздоровчі заклади запорізького підприємства не відкриються у червні

Ще до карантину пансіонат “Металург” десятиліттями приймав по кілька тисяч відвідувачів на рік. Працював з 1 червня і аж до закінчення “оксамитового” сезону. Втім, минулого року, попри усі приготування та очікування на зустріч із відпочивальниками, заклад так і не відкрився. Цього року відпустку у цьому закладі запланували майже 8,5 тисяч працівників “Запоріжсталі”. Втім, згідно із рішенням Кабміну, так званий адаптивний карантин в Україні подовжили до 30 червня. Тож у перший місяць літа цей пансіонат у Новокостянтинівці, як і інші оздоровчі заклади підприємств Метінвесту, залишиться закритим.

А працівники, які саме у цей час запланували свій відпочинок, отримають компенсацію: 3 тисячі гривень за путівку для дорослого та півтори — за дитячу.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vidpochinok-vidkladeno-ozdorovchi-zakladi-zaporizkogo-pidpriiemstva-ne-vidkrijutsja-u-chervni/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=vidpochinok-vidkladeno-ozdorovchi-zakladi-zaporizkogo-pidpriiemstva-ne-vidkrijutsja-u-chervni

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top