Військові медики отримали зручну амуніцію від компанії Метінвест

Військові медики отримали нові бронежилети та каски

На полі бою, у підвалі чи у так званих стабілізаційних пунктах лікарі рятують життя і військовим, і цивільним. Начальник лікувального відділення медичної роти однієї з бригад Збройних сил України розповідає: медики завжди готові прийти на допомогу. Втім, для них самих важливо бути захищеними. Якісна та зручна амуніція робить медиків більш мобільними, а отже вони можуть швидше та якісніше надавати людям допомогу.

Днями компанія Метінвест закупила для цієї медичної роти ЗСУ 15 бронежилетів та 15 касок.

амуніція

— Я служив ще у 2015-2016 роках в АТО. Тоді я йшов на війну у придбаному за свої кошти бронежилеті та касці. Амуніція, яку ми сьогодні отримали, як раз така, яка нам дуже знадобиться. Оскільки вона компактна, гарного класу захисту і це нам буде дуже гарно допомагати на службі. Звичайно, без допомоги свідомих українців, волонтерів нам було би значно важче, — каже начальник лікувального відділення медичної роти однієї з бригад ЗСУ Олег Ксенич.

Ксенич

Передавав амуніцію волонтер, призер Олімпійських ігор Денис Силантьєв. У таких ініціативах він бере участь не вперше.

— Ми приїхали до військових медиків, аби від компанії Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського передати комплекти індивідуального захисту — бронежилети та касти. Все це для того, щоб вони, перебуваючи на передовій, у гарячих точках, там, де ведуться обстріли, були захищені, — каже волонтер, призер Олімпійських ігор 2000 року Денис Силантьєв.

Силантьєв

Сумарно компанія Метінвест забезпечить захисників України 100 тисячами бронежилетів.

«Індустріалка» повідомляла, що днями комбінат «Запоріжсталь» Групи Метінвест передав Управлінню патрульної поліції в Запорізькій області ще 80 бронежилетів.

Читайте також: У запорізьких лікарнях встановили потужні системи резервного живлення — фото.

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Сообщение Військові медики отримали зручну амуніцію від компанії Метінвест появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/ukraina/viyskovi-mediki-otrimali-zruchnu-amunitsiyu-vid-kompaniyi-metinvest

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top