Він фактично наговорив все те, що говорилось в середині ХХ століття і в Радянському Союзі, і в Нацистській Німеччині: Ігор Артюшенко – про промову Зеленського

В ефірі телеканалу «Прямий» обговорили новорічне привітання Володимира Зеленського, яке транслювали в ніч з 31 грудня на 1 січня на багатьох центральних каналах.

Промова Зеленського викликала справжнє обурення серед українців, більшість з яких назвали виступ «капітулятивним».

Народний депутат України VIII скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко зазначив, що ролик можна назвати виборчим, адже одна з його головних цілей – відокремити від образу Зеленського негативи, які відбуваються в країні при новій владі.

 – Дуже професійно знятий ролик, я б його назвав виборчим роликом, тому що насправді треба віддати належне Зе-команді в тому, що вони є насправді професійними телевізійниками і в них дуже гарно і професійно виходить подавати свої думки.

Якщо говорити про зміст, то як на мою думку мінімум три речі суто маніпулятивні і страшні, як на мене, прозвучали. Перша – це те, що насправді ми чули не виступ президента, а виступ пана Зеленського, чи пана Голобородька, кому як більше подобається, власне без  щодо прапору, гімну і так далі.

Тобто, знаєте, коли я приходжу до лікаря в кабінет, то я бачу людину за столом в білому халаті і я розумію, що це лікар і це на лікаря накладає якусь відповідальність. Він йде з роботи і знімає, і він тоді не лікар а звичайний громадянин.  Чи я викликаю поліцію, приїздять люди в формі і я розумію, що це поліцейські, бандити розуміють, що це поліцейські.

А тут ми побачили людину без державного прапору, без штандарту головнокомандувача, тобто штандарту президента, без звучання державного гімну, тому якби не плашечка в самому початку «президент України», то це – добрий гарний молодий чоловік всім відомий, вже 20 років на центральних телеканалах виступаючий пан Зеленський, до якого переважна більшість як до актора роками ставилася дуже прихильно. Добрий, милий, гарний чоловік з гарним голосом.

Питання: навіщо вони це зробили? На мою думку вони це зробили якраз продовжуючи цю стратегію відділити ці негативи сучасної влади від образу Зеленського, – зазначив політик.

Ігор Артюшенко наголосив, що в виступі Зеленський порівнював речі, які є несумісними.

–  Є речі, які є засадничими, на яких будується держава. Це спільна історія, спільні традиції, спільна культура, спільна мова і звичайно армія, яка все це захищає від того, щоб хтось інший не прийшов сюди і не зробив нам іншу культуру, іншу мову, іншу історію. І це є спільне на чому будується держава. А він в своєму виступі це знівелював.

Найбільша маніпуляція про те, що немає різниці і мені однаково. Тому що насправді я б все таки хотів, щоб лідер держави провідна верства, тобто людина, якій найбільше сьогодні довіряють в країні, якраз народу і казав що є добро, а що є зло, – сказав парламентар.

На заяви Зеленського, щодо того, що немає різниці, як називаються вулиці, чи які пам’ятники встановлені в державі , Ігор Артюшенко навів історичні приклади подій в східній і західній Німеччині минулого століття та Південної і Північної Кореї сьогодні.

Всі рівні в Освенцимі були, всі рівні були в ГУЛАзі, але завжди є той, хто визначає – ти будеш таким рівним, – наголосив політик.

 – Він фактично наговорив все те, що говорилось десь в середині ХХ століття і в Радянському Союзі, і в Нацистській Німеччині. «Не думайте, різниці нема, все однаково, щастя, добро всім буде», а насправді ж ні. І ми бачили наслідки всього цього, – висловився Ігор Артюшенко.

Сообщение Він фактично наговорив все те, що говорилось в середині ХХ століття і в Радянському Союзі, і в Нацистській Німеччині: Ігор Артюшенко – про промову Зеленського появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/vin-faktichno-nagovoriv-vse-te-shho-govorilos-v-seredini-hh-stolittja-i-v-radjanskomu-sojuzi-i-v-nacistskij-nimechchini-igor-artjushenko-pro-promovu-zelenskogo.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top