Випускникам запорізьких училищ пропонують перспективне працевлаштування

Знайти першу роботу випускникам допомагають спеціалісти Центру кар’єри Метінвест

Молоді люди, обираючи майбутню професію, часто задаються питанням, чи зможуть потім працевлаштуватися? Для молоді дуже важливе перше робоче місце. Робота має бути стабільною, з офіційним працевлаштуванням та конкурентною заробітною платою. Вирішити питання з працевлаштуванням молоді допомагає Центр кар’єри Метінвест, який займається профорієнтацією, навчанням і працевлаштуванням. Він активно співпрацює із запорізькими училищами, вузами та іншими закладами освіти. Про свій успішний досвід роботи зі студентами, які опановують саме робітничі професії, спеціалісти Центру кар’єри Метінвест розповіли під час онлайн-платформи Career Hub.Це експертна платформа яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Віталій Тишечко

— Метінвест допомагає утримувати матеріальну базу, — підкреслив директор Центру кар’єри Метінвест Віталій Тишечко. — Ми купуємо спеціальне обладнання, зварювальні пости. Ми намагаємося привести в максимальну відповідність робоче місце в училищі, щоб воно відповідало реальному робочому місцю на виробництві. Ми беремо на
практику та оплачуємо її.

Центр кар’єри Метінвест

Спеціалісти Центру кар’єри Метінвест допомагають молодим людям отримати роботу на промислових підприємствах, опанувати нову професію чи підвищити кваліфікацію. Вони підбирають роботу, яка найбільш відповідає очікуванням кандидата. Враховують рівень його освіти, професійні навички, побажання по зарплаті та графіку роботи. Спеціалісти супроводжують кандидата по всьому циклу періоду працевлаштування та консультують його.

Центр кар’єри Метінвест

Пропозицією Центру кар’єри Метінвест вже зацікавилися у Токмацькому училищі. Вони вже планують працевлаштовувати своїх студентів на підприємства Групи Метінвест.

Віталій Тишечко

— Ми доносимо дітям і особливо їхнім батькам можливість побудови майбутнього тут, у нашому місті, — підкреслює Віталій Тишечко. — Ми показуємо, що можливо прийти на конкретне робоче місце з офіційним працевлаштуванням, з можливістю кар’єрного росту, зі стабільною заробітною платою. У нас один з найвищих рівнів заробітних плат по галузі.

Нагадаємо, Центри кар’єри Метінвесту працюють у Запоріжжі, Маріуполі та Кривому Розі. Працює також безкоштовна «гаряча лінія», де надають консультації. Телефон: 0800-606-000.

У Запоріжжі Центр кар’єри Метінвест розташований за адресою: пр. Металургів, 24.

Читайте також: Запорізьким безробітним пропонують влаштуватися на провідні підприємства.

Сообщение Випускникам запорізьких училищ пропонують перспективне працевлаштування появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/vipusknikam-zaporizkih-uchilishh-proponuyut-perspektivne-pratsevlashtuvannya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top