Вище керівництво держави не вважає оборонний сектор своїм першочерговим завданням: Ігор Артюшенко

В студії «Українських новин» відбувся круглий стіл присвячений нагальній проблемі оборонної галузі – відсутності її розвитку за нинішньої влади Зеленського. До речі, представники влади на круглий стіл не з’явилися, хоча їх туди запрошували.

Ширяться чутки, що нинішній очільник Укроборонпрому Юрій Гусєв може стати Міністром оборони України. Однак, на думку експертів, це не врятує український військово-оборонний комплекс. Адже Юрій Гусєв цікавиться питаннями відстороненими від оборонної промисловості й оснащення військ України. Наприклад, його цікавить штучний інтелект, але, як зазначили присутні в залі, штучним інтелектом боронити країну не вийде.

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко підкреслив, що питання обороноздатності країни взагалі не цікаві владі Зеленського:

«Причиною такої ганебної ситуації є те, що вище керівництво держави не вважає оборонний сектор своїм першочерговим завданням. Тобто, не звертається увага вищих посадових осіб на ситуацію в оборонній галузі », – зазначив Ігор Артюшенко.

На його думку нинішню владу більше цікавить, як вивести гроші на проекти великого будівництва, де їх можна «розпиляти». А вкладати кошти в обороноздатність для цієї влади немає сенсу, адже звідти вони для себе нічого витягнути не можуть.

«Ми бачимо, як виділяються кошти на будівництво, пан Зеленський висловлює ідеї щодо відкриття нового університету, побудови міста на березі Чорного моря чи офісу першої леді. Тобто фонтанує будь-якими ідеями, в тому числі тими, на які витрачаються величезні бюджетні кошти. Разом з тим ми бачимо що все, що стосується посилення обороноздатності країни, вже не перший рік гальмується з тих чи інших причин», – підсумував Ігор Артюшенко.

Источник: https://forpost.media/novosti/vyshche-kerivnytstvo-derzhavy-ne-vvazhaie-oboronnyy-sektor-svoim-pershocherhovym-zavdanniam-ihor-artiushenko.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top