Влада спростовує чутки про заборону на в’їзд до Криму з Мелітополя

Потрапити з Мелітополя до Криму мешканцям можливо, але чи варто

Окупаційні війська разом з колаборантами розповсюджують різноманітні фейки. Цього разу щодо в’їзду до Криму.

— Мелітопольські окупаційні канали намагаються переконати українців, що наша влада поширює чутки про те, що закрито в’їзд до Криму, — відзначають в Запорізькій обласній військовій адміністрації. — Начебто українська сторона робить це для того, аби мешканці окупованих територій не могли виїхати на півострів із подальшим рухом у напрямку росії. Українська влада не закривала кордон із анексованим росіянами Кримом та ніколи не обмежувала пересування українців. Але чи хочете ви жити в російських злиднях, без прав та свобод?

На це запитання кожен мелітополець має власну відповідь. Більшість мешканців міста евакуювались в сторону Запоріжжя, чекаючи, коли Мелітополь звільнять. Є й ті, хто скористався проїздом через Крим, щоб потрапити, наприклад, до Грузії та інших країн. Але й ті, хто лишається в місті, а на півострів їздить у торгових справах. Хтось везе на продаж до Криму зелень, хтось закуповує продукти харчування і перепродає їх у Мелітополі.

Як повідомляла «Індустріалка», у Запорізькій області рух спротиву підірвав залізничний міст, по якому транспортувалось озброєння з Криму до Мелітополя.

Читайте також: У Запорізькій області чоловік потрапив під артобстріл біля власного будинку

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Влада спростовує чутки про заборону на в’їзд до Криму з Мелітополя появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/vlada-sprostovuye-chutki-pro-zaboronu-na-v-yizd-do-krimu-z-melitopolya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top