Внаслідок інтенсивних бойових дій у Запорізькій області був пошкоджений газопровід

У 89 населених пунктах Запорізької області відсутнє газопостачання

На сьогодні по області без газопостачання знаходиться 71 372 абоненти у 89 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.  Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Минулої доби внаслідок ведення інтенсивних бойових дій пошкоджено розподільний газопровід у районі мосту через р. Конка між м. Оріхів та с. Преображенка. Без газопостачання залишилися 848 споживачів у с. Преображенка.  Разом з тим, у м. Оріхів було усунуто завдані раніше того ж дня пошкодження розподільного газопроводу низького тиску.

Порушене внаслідок ведення бойових дій газопостачання у інших населених пунктах області планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Як повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація, протягом минулої доби інформація про нові пошкодження об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства не надходила.

За наявною інформацією на сьогодні внаслідок обстрілів у м. Оріхів пошкоджено водопровідні мережі. Крім того, у м. Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району відсутнє водопостачання. Через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району.

Ворожі війська продовжують обстрілювати населені пункти області, внаслідок чого пошкодження отримують житлові будинки. Кількість пошкоджених домоволодінь та ступінь їх пошкоджень уточнюються.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомлял про те, що У Запорізькій області окупанти погрожують знищити село.

Читайте також: У курортному місті Запорізької області окупанти викрали іноземця.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Внаслідок інтенсивних бойових дій у Запорізькій області був пошкоджений газопровід появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/vnaslidok-intensivnih-boyovih-diy-u-zaporizkiy-oblasti-buv-poshkodzheniy-gazoprovid

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top