Воїни-піхотинці 6 травня відзначають своє професійне свято

Втретє в Україні відзначається День піхоти — роду військ, що здобуває Перемогу на фронті

День Піхоти було започатковано в Україні за ініціативою Командування Сухопутних військ Збройних Сил України у 2019-му році. З того часу його на постійній основі відзначають 6 травня.

— У 2014 році піхота у складі механізованих і танкових бригад стала авангардом Збройних Сил України під час активної фази неоголошеної російсько-української війни на сході України. Потім з’явилися й мотопіхотні бригади. Разом з цим, відбувалось становлення особливого роду піхоти – гірсько-штурмової, — нагадали в Запорізькій обласній військовій адміністрації. — Піхота, в силу своєї універсальності, багатофункціональності і готовності до виконання широкого спектра завдань, була і залишається головним чинником Перемоги в сучасній війні, адже це скелет та м’язи нашої армії. Недаремно ж гасло Сухопутних військ — «За Україну! За її волю!»

Керівництво Запорізької обласної військової адміністрації вітає воїнів-піхотинців, їхніх рідних та близьких з Днем Піхоти! Всім вам бажаємо міцного здоров’я, многая літа та Перемоги на всіх фронтах!

Читайте також: Російська армія наносить ракетні та авіаудари по Запорізькій області

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение Воїни-піхотинці 6 травня відзначають своє професійне свято появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/voyini-pihotintsi-6-travnya-vidznachayut-svoye-profesiyne-svyato

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top