Волонтери доставили до Мелітополя прилади важливі для діабетиків

Зусиллями трьох фондів мелітопольська лікарня отримала глюкометри та тест смужки до них

Сьогодні до Мелітополя прибув вантаж з важливими для діабетиків приладами. Це стало можливим завдяки зусиллям трьох фондів.

З початку окупації до Мелітополя не надходили централізована лікарські засоби, інструменти та інші речі, необхідні для стабільної роботи медичних установ. Поповнювати запаси вдається лише за рахунок гуманітарних вантажів, більшість з яких доставляється до міста зусиллями волонтерів. Черговий прибув сьогодні, 28 квітня, до міста.

допомога лікарні

— Гарні новини. Зокрема для приймального відділення Мелітопольської лікарні інтенсивних методів лікування, куди сьогодні передані 100 швейцарських глюкометрів та 1000 тест смужок до них. Це стало можливим завдяки зусиллям волонтерів зі всієї України: благодійного фонду «Ми Разом» та персональної підтримки його засновника Серафіма Попова,  благодійного фонду «Let’s do it Ukraine» та нашого гуманітарного фонду «Підтримка Мелітополя», — повідомив на свої сторінці голова гуманітарного фонду «Підтримка Мелітополя» Валерій Газаєв.

Як повідомляла «Індустріалка», фонд «Підтримка Мелітополя» взяв на себе завдання по забезпеченню мелітопольців препаратом Л-Тироксин. Також у фонді надають допомогу молодим батькам у вигляді підгузків і дитячого харчування. Крім того, на постійній основі видають продуктові набори містянам.

Читайте також: У запорізькій лікарні з’явився сучасний томограф — фото, відео

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Волонтери доставили до Мелітополя прилади важливі для діабетиків появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/volonteri-dostavili-do-melitopolya-priladi-vazhlivi-dlya-diabetikiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top