Ворог намагається маркувати тимчасово окуповані території Запорізької області як наче російські

На тимчасово окупованих територіях ворог намагається розмістити якомога більше знаків, що маркують території як власне російські

Окупанти намагаються маркувати тимчасово окуповані території Запорізької області як наче російські.  Це стосується різних сфер життєдіяльності: відновлення комуністичних пам’ятників, використання фальшивих символів тощо. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

У Мелітополі, наприклад, загарбники роздавали автомобільні номери із зображенням гербу Запоріжжя зразку 1811 року, та напису «TVR», що є прямою відсилкою до таврійської губернії. Така діяльність ворога — не ідолопоклонство, а потужна інформаційно-психологічна операція, направлена на придушення спротиву місцевого населення окупованих територій.

Як повідомляла «Індустріалка», російське керівництво хоче відновити так звану «Таврійську губернію» і включити до неї Запоріжжя.

Російська армія продовжує завдавати авіаційних та артилерійських ударів по населених пунктах Запорізької області, проводить повітряну розвідку із застосуванням безпілотних літальних апаратів. Росіяни нарощують свої потужності: за інформацією місцевих мешканців через Маринівку неподалік Приморська у бік Інзівки пройшло більше 6 тентованих “Уралів” окупантів.

Читайте також: Командир легендарної запорізької бригади став Героєм України

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение Ворог намагається маркувати тимчасово окуповані території Запорізької області як наче російські появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/vorog-namagayetsya-markuvati-timchasovo-okupovani-teritoriyi-zaporizkoyi-oblasti-yak-nache-rosiyski

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top