Врятовану з «Азовсталі» дівчинку в Запоріжжі забрав дядько: маму Аліси утримують рашисти

До Запоріжжя приїхав родич 4-річної Аліси, яка два місяці жила у бомбосховищі заводу «Азовсталь» в Маріуполі та була евакуйована 6 травня. Дядько забрав маленьку дівчинку та прямує до безпечного регіону України.

За словами уповноваженої Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової, найближчим часом очікується зустріч Аліси з рідною бабусею, яка приїде з Польщі. Дівчинку передадуть їй під опіку як дитину, яка в умовах воєнного стану залишилась без піклування батьків.

«Утім ця історія матиме щасливе завершення лише після звільнення мами дівчинки з фільтраційного табору та повернення її з окупованої території», — заявила Людмила Денісова,

Як вже повідомляв «Форпост»,  під час останньої евакуації з маріупольської «Азовсталі» 6 травня рашисти розлучили жінку та її 4-річну доньку. Дівчинку звуть Аліса. Вона каже, що мама — лікар. Жінку залишили в фільтраційному таборі на території квазі-республіки «ДНР». 8 травня до Запоріжжя в евакуаційній колоні дісталася лише дитина, місце знаходження матері лишається невідомим.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/vriatovanu-z-azovstali-divchynku-v-zaporizhzhi-zabrav-diadko-mamu-alisy-utrymuiut-rashysty.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top