Вже вчетверте у Запоріжжі волонтери і громадські активісти організовують акцію на підтримку людей з аутизмом

У стінах Запорізької міськради зібралися активісти та батьки, які виховують дітей з аутизмом. З собою принесли їхні малюнки та влаштували виставку. Завітали на зустріч і педагоги інклюзивних класів.

Організатор виставки громадська організація «Аутизм – свідоме батьківство». Аутизм з грецької перекладається як «занурення в себе». Це розлад розвитку нервової системи з порушенням соціальної взаємодії. За словами заступника міського голови Анатолія Пустоварова наразі в Запоріжжі живуть майже 240 дітей з аутизмом.

У межах відповідної програми міська влада виділила кожній дитині з аутизмом додаткові кошти.На підтримку дітей з таким діагнозом фасад Запорізької міської ради підсвітили синім кольором. Він вважається символом проблеми і кольором організації «Аутизм говорить». Тому в день поширення інформації про аутизм в усьому світі запалюють саме сині вогні.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vzhe-vchetverte-u-zaporizhzhi-volonteri-i-gromadski-aktivisti-organizovuyut-aktsiyu-na-pidtrimku-lyudej-z-autizmom/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top