Як цвітуть черешні у тимчасово окупованому Мелітополі — фото

Черешні квітнуть у цьому році особливо пишно

Мелітополь і Мелітопольський район знаходяться у тимчасовій окупації. Виїхати з міста зараз проблематично. Багато людей, які залишились у місті та у районі, вірять, що незабаром їх звільнять з окупації. Тим часом люди вимушені жити у важких умовах — ворог поруч.

Черешні

Фермери вже починають хвилюватися, що робити з урожаєм черешні. Якщо раніше відому ягоду вивозили до Харкова та Києва, зараз це неможливо. А з урахуванням війни, ці питання не є надважливими. Але люди все одно думають, чи варто їм взагалі збирати ягоди з дерев цього року.

А урожай черешні цього року має бути непоганим — дерева щільно квітнуть. Сади стоять зараз нарядні — у білому цвіті. Але цього року дивитися на дерева, які також опинилися в окупації, невимовно сумно.

«Індустріалка» писала, що за 20-ть кілометрів від Мелітополя окупанти не дозволяють вийти в поле і посіяти кукурудзу і соняшник. Хоча в селі і не відбувається активних бойових дій.

Як повідомляла «Індустріалка», поблизу Комишувахи у 30 кілометрах від лінії бойових дій триває посівна. Але в частині громад Запорізької області робота в полі неможлива через активні бойові дії та мінування полів.

Нагадаємо, загарбники в Мелітополі всіма методами намагаються затягнути чоловіків до війська.

Автор: Анастасія Непомяща

Читайте також: Окупанти збирають інформацію про кожного жителя селища Запорізької області

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение Як цвітуть черешні у тимчасово окупованому Мелітополі — фото появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/yak-tsvitut-chereshni-u-timchasovo-okupovanomu-melitopoli-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top