Як працює Бердянський порт після оголошення воєнного стану

Як працює Бердянський порт після оголошення воєнного стану

Бердянський порт працює нестабільно з 2014-го року. Ситуація ускладнилася під час будівництва мосту через Керченську протоку. Ще гірше стало після введення його в експлуатацію. Росіяни могли на кілька діб без пояснення причин не пропускати судна, що йдуть в українські порти. З двадцять п’ятого листопада цього року для України прохід був повністю закритий.

Одна доба простою судновласнику обходиться приблизно в десять тисяч доларів. Крім цього, з огляду на воєнний стан в нашій країні, страхові компанії значно збільшили збори за можливі ризики. Все це змушує клієнтів відмовлятися від послуг портів Бердянська та Маріуполя. Докери вже перейшли на чотириденний робочий тиждень. Втім скорочень співробітників поки не було.

Сьогодні вранці у буксира «Антон Мазін» з’явилася робота. Прийшло перше за кілька діб судно. Його готують до завантаження зерном. У Адміністрації морських портів України повідомили — зараз кораблі, які з 23 листопада стояли біля Керченської протоки, почали рух в обох напрямках: до Маріуполя та Бердянська, та з Азовського моря до Чорного. Чи надовго покращиться ситуація – портовики прогнозувати не беруться.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/yak-pratsyuye-berdyanskij-port-pislya-ogoloshennya-voyennogo-stanu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top