Як у Запоріжжі працюватиме громадський транспорт 23 травня

У міськраді повідомили про роботу громадського транспорту у понеділок

У понеділок, 23 травня, громадський транспорт у Запоріжжі працюватиме до 20:00. За інформацією управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради, електротранспорт перевозитиме пасажирів з 7:00 до 20:00. Єдиний виняток – трамвайний маршрут №14, який працює з 6:00 до 20:00.

Тролейбусні маршрути:

№ 3 «4-й Південний мкрн. — вул. Піщана»;
№ 8 «Завод «Запоріжкабель» — Сімферопольське шосе»;
№ 9 «БК «ЗАЛК» — вул. Сєдова»;
№ 11 «вул. Сєдова — Арматурний завод»;
№ 14 «Сімферопольське шосе — Набережна»;
№ 17 «вул. Сєдова — Бородінський мкрн.».

Нагадаємо, тролейбуси маршруту №14 «Сімферопольське шосе – Набережна» через технічні причини продовжать перевозити  пасажирів без заїзду на вул. Чумаченка. Два тролейбуси з автономним ходом курсуватимуть за звичним маршрутом №14 «Сімферопольське шосе – Набережна», з заїздом на вул. Чумаченка.

До Шевченківського району перевезення продовжує здійснюватись тролейбусами з автономним ходом з 4-го Південного мікрорайону.

Трамвайні маршрути:

№ 3 «Вокзал Запоріжжя І – Запоріжжя Ліве»;
№10 «Майдан Волі – М’ясокомбінат»;
№12 «Майдан Волі – Зелений Яр»;
№ 14 «Автострадна — Запоріжцирк»;
№15 «Майдан Волі – Шевченківський жмс»;
№16 «Вокзал Запоріжжя І – Павло-Кічкас».

Час роботи транспорту вказано з урахуванням часу його заїзду до місць зберігання рухомого складу. Тобто о 20:00 більшість громадського транспорту має знаходитися вже не на лінії, а у місцях, де зберігається рухомий склад.

Нагадаємо, минулого тижня у Запоріжжі частина приватних перевізників вирішили влаштувати страйк та не випустила маршрутки на лінію. Через це запоріжці не змогли вчасно дістатися до роботи. Маршрутних таксі майже не було. На зупинках утворилися величезні черги. Пізніше стало відомо, що у Запоріжжі розірвуть контракти з приватними перевізниками, які оголосили страйк та не вийшли на маршрути.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Як у Запоріжжі працюватиме громадський транспорт 23 травня появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/yak-u-zaporizhzhi-pratsyuvatime-gromadskiy-transport-23-travnya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top