Як у Запоріжжі приймають евакуйованих сиріт та дітей, що виїхали без батьків

Дітям приділяють особливу увагу

В умовах війни працівники Запорізької міської служби у справах дітей займається не лише долею місцевих дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а й допомагають евакуйованим прийомним родинам та дітям. Про те як сиріт, дітей без батьків та прийомні родини зустрічають у Запоріжжі розповів секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв на своїй офіційній сторінці в Facebook.

Всього з початку повномасштабної війни до Запоріжжя прибули 3 дитячі будинки сімейного типу, в яких виховується 24 дитини, 9 прийомних родин з 12 дітьми та 18 опікунських родин, в яких виховують 34 дитини. Спеціалісти служби у справах дітей всім їм надали консультації з приводу оформлення статусу внутрішньо переміщених осіб. Також ці родини отримали продуктові набори, засоби гігієни та речі першої необхідності.

Ще один напрямок діяльності служби у справах дітей в умовах повномасштабної війни — це зустріч дітей, які евакуюються до Запоріжжя без батьків. Таких діток влаштовують у спеціальні заклади в Запоріжжі або ж, за потреби, евакуюють в інші регіони до їхніх найближчих родичів.

Також співробітники служби у справах дітей активно співпрацюють та налагоджують контакти з українськими та міжнародними волонтерськими організаціями і благодійними фондами. Завдяки цій роботі з початку повномасштабної війни Запоріжжя отримало допомогу від партнерів із Італії, Норвегії, Польщі, Німеччини, Португалії та Румунії. Частину отриманої допомоги спрямували на підтримку переселенців.

Всього з початку війни допомогу у вигляді продуктових наборів, засобів гігієни, одягу і взуття отримали майже 170 тис. переселенців. Більше 45 тис. з них – це діти.

Нагадаємо, що через тривалу зливу в Запорізькій області ускладнився виїзд з окупованих територій. Єдиний шлях евакуації до Запоріжжя — об’їзну дорогу біля села Кам’янське — розмило. Рух автівками цією дорогою на деякий час неможливий. В якості об’їзного маршруту стали використовувати трасу Харків-Сімферополь.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що переселенців, які оселилися в Запоріжжі, запрошують знятися в документальному фільмі про війну. Як долучитися до зйомок, читайте за посиланням.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Як у Запоріжжі приймають евакуйованих сиріт та дітей, що виїхали без батьків появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/yak-u-zaporizhzhi-priymayut-evakuyovanih-sirit-ta-ditey-shho-viyihali-bez-batkiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top