Як в окупованому Енергодарі працює Запорізька АЕС: дані на 10 травня

Запорізька АЕС продовжує працювати в енергосистемі України

Місто Енергодар продовжує жити в окупації. Російські військові контролюють  місто-супутник та Запорізьку АЕС. Але всі енергоблоки ЗАЕС обслуговуються українським персоналом й працюють на потреби України. Про це повідомляється в офіційному  Telegram-каналі НАЕК«Енергоатом».

Поточна потужність енергоблоків ЗАЕС цілком достатня для повноцінної життєдіяльності населення та роботи промислових об’єктів.

Запорізька АЕС дотримується норм ядерної, радіаційної та екологічної безпеки. На території промислового майданчику та санітарно-захисної зони екологічний, протипожежний та радіаційний стан – в межах норми.

Радіаційний фон на проммайданчику становить 11 мікрорентген за годину, в санітарно-захисній зоні – 8-12 мкР/год, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування ЗАЕС.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що окупанти влаштували в Енергодарі «святкування Дня перемоги». Аби зібрати людей вони вдавалися до погроз та підкупу, роздавали продукти й гуманітарну допомогу, забирали паспорти чи інші особисті документи. Врешті, із понад 54-тисячного населення Енергодару «святкові» заходи окупантів відвідали лише кілька сотень містян. Пенсіонери та малозабезпечені прийшли з надією отримати продукти.

Читайте також: Створювати масовку на святкуванні 9 травня в Енергодарі окупантам допомагав місцевий колаборант.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение Як в окупованому Енергодарі працює Запорізька АЕС: дані на 10 травня появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/yak-v-okupovanomu-energodari-pratsyuye-zaporizka-aes-dani-na-10-travnya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top