Як запоріжцям стати “належним користувачем” автотранспорту: що це за послуга та скільки коштує

Стати “належним користувачем” може будь-яка людина, що має посвідчення водія відповідної категорії. Усі дані перевіряються автоматично. Якщо «належний користувач» позбавлений права керування авто, програма це зафіксує. Оформити «належного користувача» можуть як фізичні, так і юридичні особи.

Оформити послугу належного користувача можна у територіальних сервісних центрах або онлайн.

Фахівці наголошують, ця послуга є безкоштовною. Аби не потрапити на гачок до тих, хто хоче збагатитись за ваш рахунок, звертайтесь виключно до адміністраторів сервісних центрів МВС.

“Наразі послуга отримання належного користувача є найбільш популярною в сервісних центрах. Бо вона дає можливість відображення свідоцтва про реєстрацію в додатку Дія, навіть якщо людина не є власником транспортного засобу. Процедура дуже легка та нетривала. Послуга належний користувач, якщо замовлена через веб-додаток, отримується протягом доби”, – пояснила адміністраторка сервісного центру МВС №2341 Юлія Гречка.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/jak-zaporizhcjam-stati-nalezhnim-koristuvachem-avtotransportu-shho-ce-za-posluga-ta-skilki-koshtuie/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-zaporizhcjam-stati-nalezhnim-koristuvachem-avtotransportu-shho-ce-za-posluga-ta-skilki-koshtuie

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top