Важные новости

Які населені пункти Запорізької області залишаються без газопостачання і води

Внаслідок обстрілів жителі Запорізької області залишились без води і газопостачання

На сьогодні, 29 квітня,  по Запорізькій області без газопостачання знаходиться 65 956 абонентів у 85 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області. про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Минулої доби, 28 квітня, внаслідок ведення інтенсивних бойових дій пошкоджено розподільні газопроводи низького тиску та відключено шафовий газорозподільний пункт (без газопостачання залишився 381 абонент). Разом з тим, у м. Оріхів було відновлено газопостачання 201 споживачу.

Порушене внаслідок ведення бойових дій газопостачання у населених пунктах області планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

За повідомлянням Запорізької обласної військової адміністрації, протягом минулої доби інформація про пошкодження об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства не надходила.

За наявною інформацією на сьогодні відсутнє водопостачання у місті Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району. Крім того, через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що потужність енергоблоків Запорізької АЕС відновили до попереднього рівня. 

Читайте також: Стало відомо, жителі яких громад Запорізької області мають право на державну допомогу

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение Які населені пункти Запорізької області залишаються без газопостачання і води появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/yaki-naseleni-punkti-zaporizkoyi-oblasti-zalishayutsya-bez-gazopostachannya-i-vodi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top