Яким є рівень радіаційного фону на території Запорізької області ввечері 9 травня

У Запорізькій області оприлюднили інформацію щодо рівня радіаційного фону

Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України оприлюднив оперативну інформацію щодо рівня радіаційного фону на території області. Станом на 17:00 9 травня радіаційний фон на території Запорізької області залишається без змін та не загрожує життю та здоров’ю населення.

Станом на 17:00 9 травня гамма-фон становить:

м. Запоріжжя — 12 мкР/год;
м. Енергодар — 10 мкР/год;
м. Василівка — 12 мкР/год;
м. К-Дніпровська — 13 мкР/год;
смт. Михайлівка — 8 мкР/год,
м. Оріхів — 12 мкР/год;
м. Токмак — 13 мкР/год;
м. Бердянськ — 12 мкР/год;

та є таким, який не перевищує властивий для цих територій природний фон.

Нагадаємо, з початку березня стратегічне місто Запорізької області Енергодар перебуває під окупацією російських військових. Вони також контролюють роботу найбільшої в Європі Запорізької атомної електростанції.

Як повідомляла «Індустріалка», сьогодні, 9 травня, із понад 54-тисячного населення Енергодару «святкові» заходи окупантів відвідали лише кілька сотень містян. Значну масовку «святу» за гроші зробили гастролери й артисти з Криму, яких привезли окупанти.

Створювати масовку на святкуванні 9 травня в Енергодарі окупантам допомагав місцевий колаборант, який раніше працював на Запорізькій АЕС.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение Яким є рівень радіаційного фону на території Запорізької області ввечері 9 травня появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/yakim-ye-riven-radiatsiynogo-fonu-na-teritoriyi-zaporizkoyi-oblasti-vvecheri-9-travnya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top