Яку інформацію українцям бажано видалити з телефону, якщо існує ризик опинитися в окупації

 Українцям потрібно подбати про захист особистої інформації, якщо існує ризик опинитися в окупації
 Якщо в українців існує ризик опинитися в окупації, до цього треба підготуватися інформаційно. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації  при РНБО України.
Варто сокристатися кількома порадами: Окупанти перевіряють або взагалі вилучають телефони. Тому бажано переписати контакти у звичайний блокнот та видалити їх з телефона, щоб запобігти можливому шантажу ваших рідних та розсилці фейкових смс. Видаліть із систем безконтактної оплати свої картки, щоб не допустити можливості окупанту розраховуватися вашими грошима. Перенесіть усі особисті фото/відео на жорсткий диск або хмарне сховище. Не забудьте вийти з «хмари» та видалити логін і пароль. Після цього видаліть файли з телефона. Оберіть спільно з родиною чи сусідами один «черговий» телефон із найбільшою ємністю батареї та подбайте, щоб там було достатньо коштів на рахунку. За можливості фіксуйте на нього обстріли та факти пограбувань, без озвучування та фіксування облич. Заховайте телефон на вулиці без прив’язки до адреси та власника.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що у  Запорізькій області російські військові 12 днів катували учасника АТО.

 Читайте також: Ракетний обстріл у Запоріжжі розслідуватиме СБУ. 

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение Яку інформацію українцям бажано видалити з телефону, якщо існує ризик опинитися в окупації появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/yaku-informatsiyu-ukrayintsyam-bazhano-vidaliti-z-telefonu-yakshho-isnuye-rizik-opinitisya-v-okupatsiyi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top