Юлія Тимошенко під час відвідин «Мотор Січ» розповіла про провокації СБУ (ВІДЕО)

1

Сьогодні, 9 листопада в Запоріжжі з візитом перебувала лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.
Як раніше повідомляв «Акцент», вранці політик зустрілась зі студентами ЗНТУ, а після відвідала завод «Мотор Січ» та поспілкувалась з колективом підприємства. Про те, як відбуваються провокації з боку різних в тому числі і владних структур, Тимошенко повідомила журналістам, відповідаючи на їх запитання, під час відвідування музею техніки «Мотор Січ».
«Сьогодні прийшовши до технічного університету поспілкуватися з молоддю і нашими професорами, навіть там СБУ влаштувала провокацію на замовлення Порошенко. В кожній області, де я приїжджаю, вони наймають тих, хто влаштовують провокації. Невже президенту, що прийшов на хвилі Революції Гідності допустимо сьогодні Службу безпеки України поставити не на службу народу України, а на службу боротьби і терору проти своїх політичних опонентів. Я була шокована, вражена що вони не погребували зайти в технічний університет зі своїми пропагандистськими плакатами», — розповіла Тимошенко.
Ще один яскравий приклад — нещодавня поїздка Тимошенко на Донбас.
«Ще гірше було в Костянтинівці, біля лінії фронту. Ми прийшли на свято Покрови помолитися до церкви, за наших військових, за мир. Оскільки це близько було до фронту, ми зробили це закрито, Так вони вже до кінця служби виставили людей з плакатами. З нами вийшли священики і впізнали місцевих представників силових відомств. Так вони сказали їм: хлопці що ви тут робите? Виявилось, що вони в штатське перевдягнули середню ланку місцевих співробітників СБУ , щоб ті тримали плакати проти політичних опонентів президента», — обурено розповіла лідер «Батьківщини».
Окрім того лідер «Батьківщини» критично висловилася на рахунок дій силовиків на підприємстві «Мотор Січ», коли на заводі влаштовували так звані «маскі-шоу».
«Замість допомоги підприємству з держзамовленням, підприємству яке виробляє гвинтокрили, ми маємо кримінальні справи та спроби рейдерства», — зазначила Тимошенко.

Источник: http://akzent.zp.ua/yuliya-timoshenko-pid-chas-vidvidin-motor-sich-rozpovila-pro-provokatsiyi-sbu-video/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top