З Енергодару планують евакуювати мирних жителів

Сьогодні планують евакуювати жителів Енергодару

Сьогодні, 9 березня, під егідою Червоного Хреста організовують гуманітарний коридор із Запоріжжя до Енергодару. А також зелений коридор  для евакуації мирного населення до Запоріжжя. Про це повідомляється в офіційному Telegram-каналі  Енергодарського міського голови Дмитра Орлова.

— Всім мешканцям Енергодара, сусіднім селам Василівського, Кам’янко-Дніпровського, В.-Білозерського районів.

Сьогодні, 9 березня, під егідою Червоного Хреста організовується гуманітарний коридор із Запоріжжя до Енергодара, та зелений -для евакуації населення — до міста Запоріжжя.

З 9.00 — оголошено режим припинення вогню, — зазначено у повідомленні. — Орієнтовно з 12.00 до 13.00 в Енергодар буде доставлено інсулін, деякі медикаменти та сухі продути для подальшої організації безкоштовних соціальних Їдалень в школах та підтримки найбільш незахищених категорій населення.

Увага! На зворотному шляху автобуси будуть забирати мирних жителів, бажаючих виїхати з Енергодара!!!
Погоджено також можливість сформувати колону з особистого транспорту, якій дозволено йти услід за автобусами. Всі автобуси та особистий транспорт повинні мати маркування  у правому верхньому куті лобового скла у вигляді червоного хреста! Подбайте про це заздалегідь.

Місце збору громадян для евакуації — ділянка дороги на вулиці Курчатова, від «червоного» будинку до набережної вбік прогулянкового каналу. Збір мешканців міста та жителів сусідніх сел орієнтовно з 12.00 до 13.00! З собою обов’язково мати документи!

Нагадаємо, як раніше писала «Индустриалка», працівники Запорізької АЕС утримуються в заручниках. Всередині Запорізької атомної станції, що в Енергодарі, перебувають близько 500 російських солдатів і 50 одиниць техніки. Також є інформація, що співробітників АЕС змусили записати відео, яке потім Росія планує використовувати у пропагандистських цілях.

Через обстріли окупантів частина населених пунктів Запорізької області залишилася без води. Внаслідок обстрілів окупантів у частині населених пунктах, зокрема смт Кам’янське, м. Гуляйполе та м. Пологи відсутнє водопостачання. За добу рятувальники надали допомогу у підвозі технічної води для населення цих трьох населених пунктів.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение З Енергодару планують евакуювати мирних жителів появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/z-energodaru-planuyut-evakuyuvati-mirnih-zhiteliv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top