З вокзала Запоріжжя-1 звільнили жінку, яка не дозволяла спати дітям

Одну жінку звільнили, ще дві понесли дисциплінарну відповідальність.

Конфлікт стався в ніч з 7 на 8 липня на вокзалі Запоріжжя-1. Журналіст Форпост спілкувався із жінкою, яка опинилася в цій ситуації:

Про свої пригоди на Запорізькому вокзалі в соцмережах розповіла Юлія Бонд. Жінка разом з двома дітьми 11 та 7 років їхала через Запоріжжя до Марганцю. В Запоріжжі опинилися вночі, тож вирішила заплатити гроші та дочекатися потрібного потяга у кімнаті підвищеного комфорту, адже діти засинали, а спати на твердих стільцях не дуже зручно. Але, сплативши 180 гривень за трьох, замість комфорту отримала неадекватне ставлення чергової кімнати. Жінка декілька раз підходила до Юлії з дітьми і вимагала, щоб ті не спали. Після того, як Юлія дістала телефон та почала знімати, черговій на допомогу прийшла колежанка. На камеру жінки почали казати, що діти начебто видерлися на диван взуті, хоча на відео видно, що взуття стоїть поруч із диваном, а діти сплять сидячи. Юлії пообіцяли показати правила, в яких прописано, що спати тут не можна, але продемонструвати такий пункт так і не змогли.

Як повідомляє сайт 061.ua, Уповноважена ВРУ по правах людини Людмила Денисова дізналась про ситуацію й ініціювала перевірку. В офісі омбудсмена журналістам повідомили про результати перевірки. Так, чергову кімнати підвищеного комфорту, яка не дозволяла дітям спати, звільнили через перевищення своїх повноважень та порушення вимог Технологічного процесу роботи станції «Запоріжжя-1″ та Правил перевезення пасажирів..». Ще дві робітниці, які були присутні під час інциденту у залі підвищеного комфорту, отримали дисциплінарне покарання.

Читайте також: Додаткові 15 років ув’язнення може отримати чоловік, якого призначили «наглядачем» за Запорізьким СІЗО

Источник: https://forpost.media/novosti/z-vokzala-zaporizhzhia-1-zvilnyly-zhinku-iaka-ne-dozvoliala-spaty-ditiam.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top