За два роки зелена влада так і не навчилася, а ні дипломатії, а ні менеджменту: Ігор Артюшенко

За два роки керівництва країною українці так і не побачили професіоналізму нової влади.

Про це голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко заявив в ефірі Прямого.

У «Великому інтерв’ю» політик розповів, які стратегічні помилки допустила зелена влада.

«Зелена влада за два роки так і не навчилася, а ні дипломатії, а ні менеджменту взагалі. Доказ цього тезису – організація зустрічі Зеленського з делегацією зі Сполучених Штатів Америки.

Бо недопуск до зустрічі опозиційних ЗМІ – це стратегія Януковича, який також знаходився в «теплій ванній» і потім взагалі не розумів, чому постав Майдан та чому люди вийшли протестувати.

В сучасному світі не можливо приховати інформацію і подібна стратегія грає тільки в негатив організаторам — Офісу президента, який демонструє гостям, що в Україні діють такі самі негласні правила, як і дореволюційні часи паханату.

Це і є «відкат назад», як і відповіді на питання, на які очі Зеленського вдвічі розширилися», – зазначив Ігор Артюшенко.

Дивіться повну версію інтерв’ю :

Источник: https://forpost.media/novosti/za-dva-roky-zelena-vlada-tak-i-ne-navchylasia-a-ni-dyplomatii-a-ni-menedzhmentu-ihor-artiushenko.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top