За якими критеріями варто обирати двоспальне ліжко

Розмір має значення

Вибираючи двоспальне ліжко, варто в першу чергу звертати увагу на розмір. Стандартна довжина спального місця становить 200 см, у той час як ширина може бути 140, 160, 180 см. Думка, що пари, у яких тісні стосунки, обирають вузькі ліжка, є хибною. Насправді надмірно маленький простір для сну може спричинити лише дискомфорт та безсоння. Оптимальний розмір двоспального ліжка варто обирати за такою методикою:

Лягти на спину, схрестивши пальці на животі, а лікті зручно розташувавши по дві сторони.Виміряти відстань між ліктями.Додати значення аналогічних вимірів партнера.Отриманий результат відповідатиме оптимальній ширині двоспального ліжка, яке буде комфортним для пари.

Надійність каркасу

Обираючи двоспальне ліжко, варто звертати увагу на його здатність витримувати великі навантаження. Стандартні моделі розраховані на людей вагою до 110 кг. Якщо вага кожного з пари не перевищує цього показника, можна обрати будь-яке двоспальне ліжко, що відповідатиме необхідним габаритам. Якщо хоча б одна людина важить понад 110 кг, варто обирати підсилені варіанти. Вони відрізняються:

збільшеною кількістю опор. Якщо у стандартних моделей їх 5, то у підсилених буде до 9;наявністю надійних металевих з’єднань між ламелями;шириною ламелей, яка має перевищувати 5,3 см.

Варто звертати увагу на те, що більшість двоспальних ліжок продається без матрацу. Його доведеться обирати додатково, спираючись на власні побажання та враховуючи розміри спального місця. Матраци також розраховані на певне навантаження. Лише за врахування цього параметру ваше двоспальне ліжко буде комфортним та прослужить довгий час.

Додаткові зручності

Двоспальне ліжко може бути не тільки зручним, але і багатофункціональним. Наявність узголів’я дозволить комфортно проводити час перед сном, читаючи улюблену літературу чи дивлячись телевізор. Воно може бути розташоване під кутом чи вертикально, мати обрамлення з тканини або бути лаконічним продовженням дизайну ліжка з ДСП чи металу.

Деякі моделі мають у своїй конструкції таємні сховища для речей. Найтиповішими є висувні шухляди та підйомні механізми. Наявність таких додаткових опцій позбавляє клопоту щодо того, де зберігати додаткові комплекти постільної білизни та ковдри.

Двоспальне ліжко з тумбами в комплекті — зручний варіант, що дозволяє розташувати поруч важливі речі. Якщо ви плануєте кардинально змінити інтер’єр спальні, вас зацікавить варіант придбання цілого гарнітуру. У такому випадку всі окремі елементи відповідатимуть єдиному стилю.

Інтернет-магазин Dybok.ua надає майже неосяжні можливості вибору якісних двоспальних ліжок за помірними цінами.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/za-jakimi-kriterijami-varto-obirati-dvospalne-lizhko/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=za-jakimi-kriterijami-varto-obirati-dvospalne-lizhko

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top