Заборгованість із зарплатні в Запорізькій області зменшилась на понад 8 мільйонів гривень

Як повідомили у пресслужбі облдержадміністрації, із загальної суми заборгованості 64,3 млн заборгували своїм працівникам економічні підприємства. 33% загального боргу, або 21.5 млн грн, на рахунку підприємства «Кремнійполімер». Також серед найбільших боржників – Класичний приватний університет, який не погасив заборгованості 10.6 млн гривень, мелітопольський «Гідромаш» – понад 5 млн грн.

За останні місяці в області з’явилися і нові боржники – енергодарський КП «Тепловодоканал», мережа ломбардів «Демос», мелітопольський онкологічний диспансер Запорізької обласної ради.

Голова ЗОДА Олександр Старух підкреслив необхідність якомога скоріше зменшувати рівень заборгованостей в регіоні. На сьогодні 5 тисяч жителів області та їх родини не можуть вчасно отримати зароблене, і знаходяться під додатковим соціальним тиском, враховуючи ситуацію із захворюваністю та карантином.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaborgovanist-iz-zarplatni-v-zaporizkij-oblasti-zmenshilas/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zaborgovanist-iz-zarplatni-v-zaporizkij-oblasti-zmenshilas

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top