Захисники Запоріжжя отримали чотири позашляховики

Три автівки передадуть місцевим добровольчим формуванням, ще один поїде безпосередньо на передову

Запоріжці, які наразі живуть і працюють за кордоном, продовжують допомагати рідному Запоріжжю. В рамках дії Меморандуму про співпрацю між міською радою та волонтерами захисники та захисниці отримають чотири автівки. Про це повідомляється в офіційному телеграм-каналі секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва.

Пошук та закупівлю необхідних для наших захисників автівок організували Руслан Чилідзе, Віталій Гришко та Дарина Семенченко. Водії компаній «Тревел-Авто» та «Автопростір» перегнали автомобілі з-за кордону до Запоріжжя. Координував процес доставки позашляховиків до міста волонтер, депутат від партії «Слуга народу» Сергій Дергачов.

Завдяки цим небайдужим людям чотири потужних позашляховики вже знаходяться у Запоріжжі. Три з них передадуть місцевим добровольчим формуванням. Один позашляховик поїде виконувати бойові завдання безпосередньо на передову.

Як повідомляла «Індустріалка», у Запоріжжі намагалися розтрощити автівку волонтерів. Хуліган намагався розтрощити автівку запорізького волонтерського об’єднання «Паляниця».

Волонтери «Паляниці» з перших днів війни допомагають українським військовим, переселенцям, а також всім, хто цього потребує. Зокрема вони переробили позашляховик для військових. Автомобіль перетворили на мобільний госпіталь.

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Сообщение Захисники Запоріжжя отримали чотири позашляховики появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zahisniki-zaporizhzhya-otrimali-chotiri-pozashlyahoviki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top