Захисники Запорізького краю показали, як «Оса» вполювала ворожий «Орлан»

Ворожий «Орлан» наші захисники відправили до звалища

Воїни Запорізької окремої бригади територіальної оборони показали, як влучно працює наш зенітно-ракетний комплекс «Оса». Саме за допомогою цього ЗРК військові підрозділу протиповітряної оборони Сил оборони Запорізького краю відправили на звалище ворожий безпілотний авіаційний комплекс «Орлан-10», який корегував вогонь артилерії російських загарбників.

«Влучно, стабільно, професійно, надійно. Особливо звертаймо увагу, як символічно та гарно — небо в кольорах нашого прапору! Далі буде.» — наголосили захисники Запорізького краю.

Варто зазначити, що це далеко не перший впольований нашими захисниками російський безпілотник. На Запорізькому напрямку наші військові регулярно знищують «Орлани-10», які корегують вогонь ворожої артилерії.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що знищений українськими захисниками російський безпілотник «Орлан-10» має відеокамери з кутом огляду 360 градусів і може підійматися на висоту до 5 км, а в автономному режимі відлітати від пульта управління аж до 600 км. Його вага 14 кг, запуск здійснюється зі спеціальної катапульти. Він літає зі швидкістю до 15 км і може перебувати в повітрі до 18 годин.

Читайте також: Запорізькі захисники показали, як горить збитий російський безпілотник — відео

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение Захисники Запорізького краю показали, як «Оса» вполювала ворожий «Орлан» появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zahisniki-zaporizkogo-krayu-pokazali-yak-osa-vpolyuvala-vorozhiy-orlan

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top