Захисники Запорізького краю в бою здобули ще одну ворожу бронемашину

Трофейну БМП-3 спецпризначенці здобули в бою

Захисники Запорізького напрямку в бою здобули ще один ворожий трофей. Як повідомляється на сторінці Запорізької окремої бригади територіальної оборони у Facebook, підрозділ спеціального призначення в результаті бойової операції здобув бойову машину піхоти (БМП-3).

«До цього часу вона діяла на боці Зла, а тепер, перехрещена, буде воювати на боці Добра!» — зазначили захисники Запорізького краю.

Трофейну БМП-3 спецпризначенці здобули в бою

Нагадаємо, захисники Запорізького краю постійно поповнюють свій військових автопарк трофейною технікою ворога. Лише днями штурмовики 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади здобули в бою трофейну техніку – новітню російську БМП-3. Під час штурму позицій росіяни ганебно втекли, кинувши практично неушкоджену бойову машину з боєкомплектом для кулемета.

Варто зазначити, що артилерія бригади, яка працює на Запорізькому напрямку, нищить ворогів з потужних гармат.

У Запорізькій області установки HIMARS допомагають здобувати перемогу. Генштаб показав, як реактивні американські системи працюють по окупантах в нашому регіоні.

Мешканці регіону припускають, що американська техніка була використана нашими військовими при завданні удару по аеродрому в Мелітополі. Адже цей об’єкт знаходиться в глибині окупованої території і «дістати» до нього наявним озброєнням було важко.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение Захисники Запорізького краю в бою здобули ще одну ворожу бронемашину появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zahisniki-zaporizkogo-krayu-v-boyu-zdobuli-shhe-odnu-vorozhu-bronemashinu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top