Запоріжанка ледь не викинула власну дитину з вікна: що розповіли сусіди та колишній чоловік горе-матері

Про подію повідомили користувачі соцмережі, які зафільмували страшну сцену. На відео помітно, що мати поставила дівчинку на край вікна та практично не тримала.

Згодом на місце події прибули медики, правоохоронці, представники соцслужби та батько маленької дівчинки. Наразі жінку забрали до психіатричної лікарі. Батько дитини зазначає, що проблеми у його колишньої громадянської дружини почались кілька років тому. Те, що у жінки проблеми з психікою, припускають й сусіди. За їхніми словами, вона влаштовує цілі вистави та постійно голосно кричить.

Нині батько дівчинки планує звернутись до правоохоронців, районної адміністрації та служби у справах дітей. І це вже не перша спроба. Кілька років тому він вже звертався до суду щодо позбавлення жінки батьківських прав, але отримав відмову.

Боротьба за дитину триває уже три роки. Чи достатньо буде нових доказів та документів для позбавлення матері батьківських прав має вирішити суд.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizhanka-led-ne-vikinula-vlasnu-ditinu-z-vikna-shho-rozpovili-susidi-ta-kolishnij-cholovik-gore-materi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zaporizhanka-led-ne-vikinula-vlasnu-ditinu-z-vikna-shho-rozpovili-susidi-ta-kolishnij-cholovik-gore-materi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top