Запоріжці можуть стати на облік по безробіттю через Дію

Тепер зареєструватися у службі зайнятості можна за спрощеною процедурою
Спрощено реєстрацію в Державній службі зайнятості для українців, які втратили роботу під час дії воєнного стану. Відповідну постанову прийняли на засіданні Кабімину.

Як повідомляють в Міністерстві економіки України, особи, які не мають повного пакета документів для подачі заявки, зможуть стати на облік по безробіттю за спрощеною процедурою – через додаток або портал Дія.

Йдеться про подачу заяви у електронній формі без урахування документів про освіту, трудової книжки, військово-облікового документу тощо.

Отримати офіційний статус безробітного можуть люди, які після введення воєнного стану працювали на умовах трудового договору, гіг-контракту чи іншого цивільно-правового договору, але втратили роботу. Уряд гарантує виплату допомоги всім, хто став на облік у визначеному законодавством порядку.

Раніше Уряд ухвалив постанову, якою визначив порядок реєстрації безробітних, нарахування та виплату допомоги по безробіттю під час війни. Громадяни можуть скласти заяву про надання статусу безробітного, призначення допомоги або припинення реєстрації за допомогою порталу або мобільного додатку Дія та електронних сервісів Державної служби зайнятості.

Про це повідомили у Запорізькій обласній раді.

Нагадаємо, що у Запоріжжі розпочала працювати «гаряча» лінія для допомоги внутрішньо переміщеним особам та безробітним.

До речі, Запорізький обласний центр зайнятості підготував відповіді на деякі поширені питання, які стануть у нагоді внутрішньо переміщеним особам.

«Індустріалка» писала, що отримати статус та допомогу для внутрішньо переміщених осіб тепер можна в застосунку «Дія». А також у «Дії» можна подати заяву на відшкодування втрати житла через злочинні дії окупантів.

Читайте також: У Запоріжжі організують арт-підтримку.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение Запоріжці можуть стати на облік по безробіттю через Дію появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizhtsi-mozhut-stati-na-oblik-po-bezrobittyu-cherez-diyu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top