Запоріжці можуть влаштуватися на металургійні підприємства онлайн

Отримати роботу на промислових підприємствах можна, звернувшись до Центру кар’єри Метінвест

Через пандемію коронавірусу та карантин багато кому із запоріжців складно знайти роботу. Криза призвела до того, що установи та організації скорочують персонал. А більшість людей, які працювали неофіційно, взагалі втратили заробіток.

Зараз люди шукають стабільне місце роботи. Їх приваблюють відповідальні роботодавці, які гарантують своїм працівникам офіційне працевлаштування зі стабільною зарплатою, повний соціальний пакет і можливість розвитку. Саме такими є запорізькі підприємства Групи Метінвест, де карантин не став на заваді працевлаштуванню.

Центр карьеры

Отримати роботу на «Запоріжсталі», «Запоріжвогнетриві», «Запоріжкоксі» чи Запорізькому ливарно-механічному заводі можна, звернувшись до Центру кар’єри Метінвест. Тут людям пропонують більше 100 професій для працевлаштування. Менеджери Центру кар’єри допоможуть знайти вакансію як досвідченим працівникам, так і людям без стажу праці та випускникам професійно-технічних закладів освіти.

Під час пандемії у Центрі кар’єри створили максимально комфортні та безпечні умови. Аби не приходити до менеджерів особисто, отримати інформацію, передати документи та навіть пройти співбесіду можна онлайн. Вона буде не менш ефективною, ніж особиста зустріч. Під час онлайн-співбесід працівники Центру кар’єри надають кандидату всю актуальну інформацію, допоможуть підібрати вакансію та направити на підприємство. Збір необхідних для працевлаштування документів теж може проходити в електронному форматі.

Також завдяки онлайн-формату на роботу до підприємств Групи Метінвест можуть влаштуватися жителі області і інших куточків України, не приїжджаючи до Запоріжжя особисто. Їм потрібно лише зв’язатися з Центром кар’єри, назначити зручний час для співбесіди та відправити документи на працевлаштування. Якщо вийти на зв’язок у будній день не виходить, можна провести онлайн-співбесіду ввечері, чи навіть у вихідний.

Центр карьеры

Довідково

Якщо ви бажаєте отримати роботу на підприємствах Групи Метінвест, звертайтеся до Центру кар’єри за адресою: пр. Металургів, 24 або за телефоном 0-800-606-000 (дзвінки безкоштовні). Менеджери розглянуть вашу кандидатуру та запропонують вакансії.

Читайте також: Працівники запорізького підприємства розповіли, як їм вдається досягати найкращих виробничих показників — фото

Сообщение Запоріжці можуть влаштуватися на металургійні підприємства онлайн появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizhtsi-mozhut-vlashtuvatisya-na-metalurgiyni-pidpriyemstva-onlayn

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top