Запоріжці відвезли допомогу правоохоронцям, які боронять країну у дуже гарячій точці

Запоріжці відвезли допомогу бійцям запорізького “Скіфу”

Сьогодні поліцейські Запорізького гарнізону несуть службу на передових рубежах на кордоні Запорізької області та в одному з міст на Донеччині, де відбуваються бойові зіткнення з ворогом.

Нестеренко Віктор

— Звичайно, Головне управління Нацполіції та профспілка не можуть залишатися осторонь — допомагаємо хлопцям чим можемо, — розповів “Індустріалці” голова обласної профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ Віктор Нестеренко. — Разом з «Волонтерським центром Запоріжжя»  профспілка організувала збір та доставку до наших хлопців продуктів харчування, необхідного спорядження для ведення бойових дій.

поїздка на Донеччину

Зокрема, привезли  макарони, консерви, рис, цукор, солодощі.  А ще — медицину, побутову хімію та товари першої необхідності.

 ГО «Волонтерський центр Запоріжжя», як зазначається на  сайті цієї громадської організації, висловлює «окрему подяку команді Кунаєва Артема Юрійовича, Яворівській ОТГ і Степану Ярославовичу Ностеру за консервовані каші та енергетичні батончики».

Запоріжці передали правоохоронцям вітання від рідних, поспілкувалися з хлопцями.

— Бійці батальону “Скіф” в бойовому настрої, готові боронити державу від ворога, — поділився Віктор Вікторович. — Дух у хлопців бойовий!

поїздка на Донеччину

Запоріжці також відвідали і бійців підрозділу територіальної оборони, які боронять передові рубежі в Донецькій області.

— Привезли їм продукти харчування, допомогу від Запорізької землі, — розповів профспілковий лідер ГУНП.

За надану допомогу поліцейські дуже вдячні «Волонтерському центру Запоріжжя»  і його керівнику Михайлу Чумаку, які допомагають правоохоронцям з початку війни на Сході.

допомога

Окрема вдячність, за словами Віктора Нестеренка — волонтерам ГУНП, які також з 2014 року постійно допомагають запорізьким правоохоронцям. Це — Олександр Дяченко, Сергій Сєріков та Любов Леонова.

Леонова та Нестеренко

Любов Леонова, зокрема, цього разу передала Віктору Нестеренку 60 аптечок та дощовики для хлопців, які їм дуже стануть в нагоді — зараз у зоні ООС триває “сезон дощів”.

За суттєву допомогу поліцейським та підрозділам ТрО Віктор Нестеренко дуже вдячний і товариству “Оберхаузен-Запоріжжя”, яке очолює Галина Куришова.

— Від товариства ми отримали гумвантаж — продукти харчування, медикаменти, — розповідає Віктор Вікторович. — Частину медикаментів передали військовому госпіталю, лікарні №5, возили і хлопцям, які стоять на “нулі”.

До речі, товариство “Оберхаузен-Запоріжжя” двічі передавало гуманітарну допомогу. Її отримали правоохоронці (діткам поліцейських передали памперси),  бійці ТрО,  частину допомоги відвезли у госпіталь.

Поліцейським допомагають не тільки організації, а й окремі небайдужі люди. Так, один з таких доброчинців передав поліцейським три автомобіля.

— Ми і надалі будемо допомагати нашим підрозділам виконувати свої обов’язки в зоні проведення Операції об’єднаних сил, — резюмував голова обласної профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ  Віктор Нестеренко.

Фото автора, зі сторінки «Волонтерського центру Запоріжжя в соцмережі та Любові Леонової

Читайте також: У Запоріжжі формується новий добровольчий батальон

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение Запоріжці відвезли допомогу правоохоронцям, які боронять країну у дуже гарячій точці появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizkih-politseyskih-u-zoni-oos-duh-boyoviy

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top