Запоріжці вночі порушують правила комендантської години

За минулу ніч у Запоріжжі затримали 46 осіб

За минулу ніч за порушення правил комендантської години затримано та доставлено до підрозділів поліції 46 осіб, серед яких 41 чоловік та 5 жінок. Про це повідомляється у зведенні Запорізької обласної військової адміністрації. 

Як повідомляла «Індустріалка», у Запоріжжі знову буде довга комендантська година. За рішенням військових вона триватиме з 19:00 8 травня до 5:00 10 травня.

«Дотримуйтесь комендантської години! У разі появи на вулиці у невстановлений час вас можуть прийняти за диверсанта. Не заважайте працювати тим, хто забезпечує безпеку на вулицях Запоріжжя у воєнний час», — зазначив у своєму повідомленні секретар Запорізької обласної ради Анатолій Куртєв.

Нагадаємо, під час комендантської години громадський транспорт не працює, а пересуватися містом можуть тільки робітники підприємств з забезпечення життєдіяльності міста. Це працівники обласних чи військово-цивільних адміністрації, транспортних або комунальних підприємств, теплових чи атомних станцій тощо. Адміністрація видає на кожного спеціальну перепустку, також за перепустками можуть їздити службові автомобілі цих підприємств.

Як повідомляла «Індустріалка», у Запоріжжі затримують порушників комендантської години. Їх перевіряє Служба безпеки України, після чого порушників передають до територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки та вручають повістки.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение Запоріжці вночі порушують правила комендантської години появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizhtsi-vnochi-porushuyut-pravila-komendantskoyi-godini

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top