Запоріжці вшанують пам’ять загиблих під Іловайськом Героїв

Вже завтра виповнюється восьма річниця виходу з Іловайського котла — однієї з найбільших трагедій у війні з російським агресором.

29 серпня — День пам’яті захисників України, присвячений Іловайському котлу. Це одна за найболючіших ран на серці українців. Підступні дії ворога в той чорний день назавжди продемонстрували українцям справжнє обличчя «сусідів». Відкритий для виходу українських воїнів із оточення коридор, виявився пасткою. Колона наших захисників була розстріляна в чистому полі. Понівечені тіла українських солдатів не давали забрати протягом декількох днів, демонструючи додаткову наругу над загиблими. Сотні матерів та дружин шукали свої синів та чоловіків, з надією чекаючи щасливої звістки. Сотні матерів та дружин відмовлялися вірити в страшні новини з фронту. Сотні дітей вже ніколи не побачать своїх татусів, щоб особисто сказати — я пишаюся тобою! У 2014 році над Україною пролунали сотні траурних плі, глухе відлуння яких чутно й понині.

В Запоріжжі кожного року 29 серпня згадують загиблих захисників на Алеї захисників України в парку Металургів. Початок мітингу о 9:30, по закінченню усі бажаючи власним транспортом можуть долучитися до покладання квітів на могили Героїв, що на Кушугумському кладовищі.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhtsi-vshanuiut-pam-iat-zahyblykh-pid-ilovayskom-heroiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top