Запоріжців закликають фіксувати збитки від дій російських загарбників

Мешканців Запорізького краю закликають фіксувати всі збитки від дій рашистів, навіть розбиті від вибухів вікна. Кожний постраждалий запоріжець має подати відповідну заяву для подальшого відшкодування.

Керівники територій поінформували під час наради у Запорізькій ОВА, що у зв’язку з активним веденням бойових дій у громадах спостерігається велика кількість руйнувань, викрадення автівок, речей тощо

«Для відшкодування збитків надалі варто сконцентрувати свою увагу на якісному веденні списків зруйнованих об’єктів. Проте, робити це варто, дотримуючись правил безпеки та без ризиків для життя», — повідомили у ЗОВА.

За словами в.о. директора департаменту агропромислового розвитку ЗОВА Олександра Ясинецького, потрібно проводити фіксацію не лише тієї інфраструктури, яка належить безпосередньо вам, але й руйнацію інфраструктури сільгоспвиробників, у тому числі викрадення техніки, пошкодження посівів.

«Все потрібно фіксувати та надавати цю інформацію обласній військовій адміністрації та Міністерству, щоб мати повну картину по руйнації та збиткам. Лише в цьому випадку у майбутньому можна буде отримати відшкодування», — повідомив Ясинецький.

Як вже повідомляв «Форпост», в окупованому Мелітополі помітили цілу колону зерновозів із Z-свастикою, яку супроводжують рашисти. Колона рухалася в напрямку Криму.

Рашисти крадуть зерно, яке виростили фермери на Запоріжжі. Пшеницю вивозять в росію через Крим. Попри обіцянки, які вони дають місцевим колаборантам, рашисти намагаються зробити все для пограбунку України, щоб не залишити місцевим жителям нічого. Їх не хвилює, що люди будуть їсти на місці, тим самим вони повторюють дії радянської влади, яка вісімдесят років тому влаштувала в Україні Голодомор.

Читайте також: Источник: https://forpost.media/vijna/zaporizhtsiv-zaklykaiut-fiksuvaty-zbytky-vid-diy-rosiyskykh-zaharbnykiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top