Запоріжців запрошують на Бал Героїв

4 грудня в Запоріжжі відбудеться другий Бал Героїв – видовищне свято за участю військових, ветеранів, волонтерів, патріотів. Захід проходить під гаслом «Я не втомився! А ти?» і спрямований на привертання уваги суспільства до проблем військовослужбовців та їх родин.

Організаторка – військова волонтерка, депутатка Запорізької районної ради фракції «Європейська Солідарність» Олена Ярошенко. За ї словами, цього року в програмі Балу Героїв передбачене нагородження захисників в сімох номінаціях, де відзначать досягнення воїнів та вручать їм подарунки.

«Для цьогорічного Балу Героїв ми обрали для символічну назву «Я не втомився, а ти?» Захід буде присвячений тим, хто на восьмому році війни продовжує допомагати, продовжує відстоювати інтереси нашої держави, продовжує працювати у «сірій зоні». Цьогоріч започатковано нагороду – Тризуб Пошани. Вже у суботу нагороди знайдуть своїх Героїв, а ми скажемо «дякую» кожному, хто не втомився!», – розповідає Олена Ярошенко.

Фінансову підтримку в організації заходу надали Запорізька територіальна організація партії «Європейська Солідарність» та особисто народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко, фракція «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді.

Бал Героїв також підтримала Клініка Святого Миколая, яка є одним з яскравих представників соціально орієнтованого бізнесу в Запоріжжі. КСМ разом з «Європейською Солідарністю» вже неодноразово об’єднували зусилля для допомоги захисникам. Наприклад, взимку цього року Клініка Святого Миколая спільно з Запорізькою територіальною організацією партії «Європейська Солідарність» забезпечили безкоштовне проведення операції з заміни суглоба ветерану АТО Олегу Данилевському. Бал Героїв відбудеться 4 грудня о 12-00 в приміщенні концертного залу ім. Глінки.

Для отримання запрошення звертайтесь до Олени Ярошенко. (https://www.facebook.com/profile.php?id=100001226523105).

Facebook

Log in or sign up to view
See posts, photos and more on Facebook. Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhtsiv-zaproshuiut-na-bal-heroiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top