Запоріжцям нагадали правила риболовлі, які діятимуть з 1 листопада

Місця зимувальних ям із року в рік майже не змінюються, а для зручності рибалок – розроблена інтерактивна карта, на якій позначені заборонені ділянки. Та цьогоріч, зазначають фахівці, кількість зимувальних ям зменшена, а деякі традиційно закриті – стали доступними.

За вилов риби на забороненій ділянці порушнику загрожує штраф від 34 до 170 гривень. Варто пам’ятати й про добову норму вилову, яку не можна перевищувати. Сума штрафу по окремим видам виросла майже в десять разів.

“Наприклад, якщо за минулими таксами карась сріблястий оцінювався у 17 гривень, то на сьогодні ця сума вже сягає 1581 гривні. Якщо раніше також один екземпляр плітки оцінювався 85 гривень, то на сьогоднішній день – це 1564 гривні, також, якщо лящ був 80 гривень, то сьогодні це 1649 гривень”, – зазначив головний спеціаліст відділу іхтіології, меліорації та регулювання рибальства Запорізького рибоохоронного патруля Максим Бронзюк.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizhcjam-nagadali-pro-pravila-ribolovli-jaki-dijatimut-z-1-listopada/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zaporizhcjam-nagadali-pro-pravila-ribolovli-jaki-dijatimut-z-1-listopada

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top