Запоріжцям нараховують завищені тарифи: люди віддають зайві тисячі

Фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області здійснено планові перевірки двох комунальних підприємств,  що надають послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та утримання будинків Мелітопольського та Василівського районів.

Зокрема, перевірялися питання дотримання вимог законодавства щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих тарифів на житлово-комунальні послуги.

Під час перевірок встановлені  порушення  вимог порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.  Зокрема, підприємства  застосовували  економічно  необгрунтовані  тарифи на  послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Також одним із вказаних підприємств застосовувалися тарифи на  послугу з утримання будинків і споруд  та прибудинкових  територій, встановлені   з порушенням, що призвело до  необґрунтованої  зайво нарахованої  суми споживачам у розмірі 283 тис. грн.

За результатами перевірок осіб, винних у вчиненні вищезазначених порушень, притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу  на загальну суму 5,1 тис. грн.

Також мешканцям буде здійснено перерахунки плати за послуги.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhtsiam-narakhovuiut-zavyshcheni-taryfy-liudy-viddaiut-zayvi-tysiachi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top