Запоріжцям радять освячувати паски вдома: як це зробити

Цьогоріч усі охочі можуть піти до церкви на Великдень, але за умов дотримання протиепідемічних заходів: дотримання дистанції та лише одягнувши захисну маску. Проте вірян просять за можливості залишатися вдома — богослужіння транслюватимуть телеканали. Під час трансляції священники читатимуть усі необхідні для освячення кошика молитви, і наприкінці необхідно буде лише покропити все свяченою водою.

«Дуже прошу: навіть якщо ви маєте можливість молитися у храмі, приходьте у відповідних захисних масках, зберігайте соціальну дистанцію та дезінфікуйте руки. Зробімо разом усе, щоб цей Великдень був радісний. Зробімо все, аби весь пасхальний час Україна раділа», – розповів глава УГКЦ у зверненні до вірян.

У Міністерстві охорони здоров’я, зокрема, рекомендують відвідувати храм тільки одному члену від родини, а церквам радять скоротити тривалість богослужінь, але збільшити їх кількість. А іншим долучитися до дійства можна буде завдяки онлайн-трансляціям.

Телеканал TV5 проводитиме пряму трансляцію великоднього богослужіння зі Свято-Покровського собору. Триватиме вона з 23:50 1 травня до 6:50 ранку 2 травня.

Прямі трансляції зі святкових літургій столичних храмів та соборів на Великдень будуть проходити на таких каналах:

-Богослужіння ПЦУ зі Свято-Михайлівського Золотоверхого собору транслюватиме “UA: ПЕРШИЙ” та “UA: КРИМ”; онлайн-трансляції літургій ПЦУ відбуватимуться на Facebook-сторінках ПЦУ та Митрополита Епіфанія. Початок 1 травня о 23:00.
-Літургію УГКЦ з Патріаршого собору Воскресіння Христового транслюватимуть “UA: ПЕРШИЙ”, “UA: КРИМ” і телеканал “Еспресо”. Богослужіння також можна переглянути на YouTube-каналі “Живе телебачення” та на Facebook-сторінці собору. Початок 2 травня о 7:30;
-Богослужіння ПЦУ та УГКЦ також транслюватиме “Українське радіо”;
-Богослужіння УПЦ (Московського патріархату) з Києво-Печерської лаври транслюватиме телеканал “Інтер”. Початок 1 травня о 23:00. Також святкові богослужіння можуть транслювати на Facebook-сторінках місцевих храмів.

Читайте також: у Запоріжжі паски освячують прямо на хлібозаводах.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizhcjam-radjat-osvjachuvati-paski-vdoma-jak-ce-zrobiti/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zaporizhcjam-radjat-osvjachuvati-paski-vdoma-jak-ce-zrobiti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top