Запоріжцям розповіли, як рятуватися від домашнього насильства та хто у цьому допоможе

Треба почекати, і все зміниться — буде добре, як колись.” Дітям потрібен батько, навіть якщо він агресивний” — з такою думкою та стереотипами про домашнє насильство стикається кожна жінка в Україні.» Аби» розірвати коло насильства та розвінчати міфи про знущання в родині,» представники поліції запросили мешканців Запоріжжя долучитися до Всесвітньої акції #16ДнівПротиНасильства.» Фізичне, психологічне, економічне чи сексуальне — будь-який прояв насильства не повинен замовчуватись. Адже побиття чоловіком дружини чи психологічне приниження будь-кого з членів родини досі вважають тим, що «не варто виносити з хати».

Від початку 2019 року в Україні діє закон, який захищає жертв домашнього насильства. Максимальне покарання за такий злочин — 2 роки. Реагує на повідомлення про знущання в родині спеціальний підрозділ “Поліна”. Мобільні групи виїжджають на місце, оцінюють ситуацію, а після — кваліфікують злочин. По допомогу можна звертатися й на гарячі лінії соцслужб. Там нададуть юридичну, психологічну підтримку, а якщо потрібно — навіть тимчасове житло.

В поліції закликають — не будьте байдужими та реагуйте на випадки домашнього насильства, які ви, приміром, чуєте за стіною чи спостерігаєте просто на вулиці. Бо потрібно лиш набрати 102, а подальший механізм – вже відпрацьовано.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizhtsyam-rozpovili-yak-ryatuvatisya-vid-domashnogo-nasilstva-ta-hto-u-tsomu-dopomozhe/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top