Запоріжцям спростили процедуру усиновлення дітей родичів під час воєнного стану

Для цього родичі дитини мають подати відповідні документи та заяву

Під час воєнного стану в Україні багато дітей були евакуйовані з небезпечних регіонів. Деякі діти внаслідок військової агресії рф втратили своїх батьків. Про актуальні деталі усиновлення розповіла начальник Служби у справах дітей Запорізької обласної військової адміністрації Антоніна Матвєєва.

За її словами, на сьогодні процес усиновлення тимчасово призупинено через неможливість проведення спеціального навчання та проблеми у роботі судів. Разом з тим уряд прийняв рішення щодо спрощення процедури влаштування дітей, які залишилися без батьківського піклування, або мають статус дитини — сироти, виключно для родичів. Для цього вони мають подати відповідні документи та заяву.

Також дітей можуть тимчасово влаштувати у прийомні родини або дитячі будинки сімейного типу. Наразі проведено 35 тимчасових влаштувань, переважно у сім’ї, які знають дитину та її батьків.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, де в Запорізькій області працюють органи реєстрації актів цивільного стану.

Також стало відомо, що актори запорізьких театрів зустрічаються з глядачами, яким це особливо потрібно. Запорізькі театри показують вистави для вимушених переселенців, щоб морально їх підтримати.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение Запоріжцям спростили процедуру усиновлення дітей родичів під час воєнного стану появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizhtsyam-sprostili-protseduru-usinovlennya-ditey-rodichiv-pid-chas-voyennogo-stanu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top