Запоріжцю знадобився рік аби відшукати врятовану ним дівчину (фото)

Ситуація трапилася в червні минулого року на Правобережному пляжі в Запоріжжі. Під час купання в Дніпрі, почала тонути дівчина, років 15-ти на вигляд, вона якраз відпочивала з родиною. Це побачив один з відпочиваючих – 18-річний місцевий мешканець Данило. Він нирнув у воду та врятував потопаючу.

На місце приїхала швидка і госпіталізувала постраждалу. Попри те, що лікарі взяли контакти рятівника, зв’язок родин загубився. Минув рік, а хлопець так і не зміг забути випадок. Йому було цікаво дізнатись про стан дівчини, у снах йому часто приходили фрагменти події. Мати хлопця Євгеній Олександрівна опублікувала пост в «Фейсбуці», де розповіла історію та попросила можливих знайомих дівчини повідомити їх, адже дуже хотілось, щоб син заспокоївся.

Сталось диво і знайшлись люди, які знали про цю ситуацію та надали деяку інформацію про дівчину. Як виявилось, ще до приїзду швидкої допомоги постраждала почала дихати, потім приїхали медики та ушпиталили її. Очевидці події опублікували допис, в якому подякували хлопцеві та його матері за виховання.

Родина знайшла дівчину. На щастя все закінчилось добре.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhtsiu-znadobyvsia-rik-aby-vidshukaty-vriatovanu-nym-divchynu-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top