Запоріжгаз Збут: ціна газу 7,99 грн для населення не змінюється

ТОВ «Запоріжгаз Збут», яке працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», із травня поточного року не змінює вартість природного газу для побутових споживачів — 7,99 грн за кубометр.

— На цьому рівні вартість ресурсу для 470 тисяч наших побутових клієнтів залишиться і у грудні, і до кінця опалювального сезону. Це дозволить споживачам не турбуватися з приводу цінових коливань енергетичного ринку та споживати ресурс у необхідному обсязі, — повідомила директор ТОВ «Запоріжгаз Збут» Юлія Бурдак.

За її словами, на європейському енергетичному ринку вкотре намітилася тенденція до зростання вартості газу. Коливання ціни ресурсу відбилося на деяких українських постачальниках. Частина з них у грудні запропонувала своїм клієнтам газ за ціною, яка перевищила 38 грн за кубометр у місячних тарифах.

«Запоріжгаз Збут» у травні цього року запропонував клієнтам два довгострокові тарифи — «Твій газ Річний» та «Твій газ Рівномірний платіж» із фіксованою ціною 7,99 грн за кубометр. Умови контрактів передбачають «заморожування» ціни до травня 2022 року», — додала Юлія Бурдак.

Стати клієнтом ТОВ «Запоріжгаз Збут» можна, залишивши заявку на сайті постачальника.

Сообщение Запоріжгаз Збут: ціна газу 7,99 грн для населення не змінюється появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizhgaz-zbut-tsina-gazu-7-99-grn-dlya-naselennya-ne-zminyuyetsya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top