Запоріжжя готове до масової евакуації

Обласна влада Запоріжжя заявила, що місто та область готові до евакуації населення і можуть розпочати її за першої потреби.

Про це голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух заявив в етері всеукраїнського національного телемарафону.

Якщо на Запоріжжя піде наступ рашистів, то місцеві зможуть поїхати через Правий берег. Таку заяву зробив Олександр Старух:

Якщо буде «загострення», Запоріжжя на двох берегах Дніпра – ліве та праве. Правий берег безпечніший. І досвід евакуації вже у нас був, коли у нас виїжджало фактично чверть мільйона запорожців із території під час бойових дій найінтенсивніших. Потім стало спокійніше, люди повернулися, — розповів Старух.

За його словами, до такого розвитку подій в місті готові:

Люди вже самі навчені, розуміють, що із собою треба взяти, чим запастись. Не хотілося б цього, звісно. Ми вважаємо, що нам треба утримувати рубежі. Запоріжжя ніколи не здавалося і, я впевнений, і зараз не здасться, — переконаний глава ЗОВА.

Окрім того в ЗОВА відбулася нарада з питань безпеки, на якій було заявлено, що фортифікаційні споруди довкола Запоріжжя будуть готувати не лише з деревини, а й з бетонних конструкцій та з металу. Начебто металеві окопи навіть краще за бетонні.

Читайте також: Вже котру добу рашисти не пропускають колону під Василівкою (ВІДЕО)

Источник: https://forpost.media/vijna/zaporizhzhia-hotove-do-masovoi-evakuatsii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top