Запоріжжя може отримати черговий кредит на величезну суму

Фотоілюстрація

На сайті Запорізької міськради з’явився проєкт рішення «Про затвердження Договору (Мандатного листа) щодо підготовки кредитного фінансування інвестиційних проєктів м. Запоріжжя», згідно з яким місто отримає кредит в розмірі до 53 млн. євро. Звісно, якщо депутати проголочують за нього на наступній сесії.

З травня поточного року Запоріжжя»співпрацюватиме»з Міжнародно фінансовою корпорацією («IFC»).

За документом»гроші»мають»піти»на»поліпшення»якості»транспортних послуг, вдосконалення»міської»системи управління транспортом та безпекою, розвиток енергоефективного зовнішнього освітлення,»вирішення актуальних екологічних проблем»й т.і.

Для довідки: IFC (Міжнародна фінансова корпорація) є однією з організацій Групи Світового банку та найбільшою установою в області глобального розвитку, яке працює виключно з приватним сектором країн, що розвиваються.

Створена в 1956″р, IFC знаходиться у власності 184 країн-членів, які спільно визначають її політику. Діяльність Корпорації в більш ніж 100 країнах, що розвиваються дозволяє компаніям і фінансовим установам на ринках, що формуються створювати робочі місця, забезпечувати податкові надходження, удосконалювати корпоративне управління і покращувати екологічні показники діяльності, а також сприяти місцевим громадам.

Україна стала членом IFC в 1993 р.

Читайте також:У Запоріжжі правоохоронці не приймали заяву»бібліотекарів»про зникнення раритетної книги

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhzhja-mozhe-otrimati-chergovij-kredit-na-velicheznu-sumu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top