Запоріжжя отримало з Німеччини апарати вакуумної терапії для лікування військових

Запоріжжя отримало гуманітарну допомогу з Німеччини

Запоріжжя отримало понад 5 тонни гуманітарної допомоги  від німецьких партнерів з Магдебурга: ліки, засоби індивідуальної гігієни, речі та технічне обладнання. Про це повідомляється на сайті Запорізької міської ради.

Наше місто також  отримало  життєво важливе медичне обладнання.  А саме п’ять апаратів вакуумної терапії та витратні матеріали до них. Це допоможе швидше ставити на ноги як військових, що отримали поранення, так і цивільне населення.

Крім того, Запоріжжя отримало понад 100 кг ліків, 3 т продуктів тривалого зберігання, засоби індивідуальної гігієни та одяг. Усе це волонтери вже почали сортувати, аби далі розподілити у кожен район для адресної видачі гуманітарної підтримки для вимушених переселенців.

У міській раді зазначають, що Запоріжжя вже отримувало гуманітарну допомогу з Німеччини, втім саме з міста Магдебурга – вперше. Більше ніж десять років німецьке місто-побратим співпрацює з обласним центром у різних сферах, а з початку війни росії проти України Магдебург допомагає і гуманітарно. Підтримують наше місто й інші країни Європи.

Ще на початку війни ми розіслали листи нашим містам-побратимам з проханням допомогти. Хтось сприяє у виділенні гуманітарної допомоги, а хтось допомагає коштами. Тому ми відкрили рахунки, в тому числі й валютні. Вже є перші поповнення на 10 тисяч євро, — зазначив в. о. міського голови, секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

Така допомога вкрай необхідна для обласного центру, адже щодня Запоріжжя приймає сотні вимушених переселенців з тимчасово окупованих територій.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що в окупованому Бердянську росіяни погрожують волонтерам та забороняють допомагати мешканцям.

Читайте також: Наші хлопці «сталеві», але вони не можуть протистояти бомбам: рідні просять врятувати з «Азовсталі» українських військових. 

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Запоріжжя отримало з Німеччини апарати вакуумної терапії для лікування військових появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizhzhya-otrimalo-z-nimechchini-aparati-vakuumnoyi-terapiyi-dlya-likuvannya-viyskovih

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top