Запоріжжя простилося із героєм

Вчора, 30 жовтня в Запоріжжі поховали Віктора Рачугіна, військовослужбовця 17 окремої танкової бригади, який загинув 27 жовтня під час прицільного обстрілу позицій біля н.п. Новотошківське, Луганської області.

Мати, сестра та десятирічний син Єгор вже ніколи не дочекаються вдома сина, брата, батька.

Віктор родом із Запоріжжя. На контракт до ЗСУ пішов у 2021 році, в березні. Обіймав посаду старшого оператор відділення протитанкового взводу механізованого батальйону 17 окремої танкової бригади.

Вчора, 30 жовтня, на Алеї Захисників у парку Металургів відбулася церемонія прощання з Віктором. Заступник командира 17 ОТБр з морально-психологічного забезпечення підполковник Юрій Коник передав рідним грамоту пошани від головнокомандувача ЗС України генерал-майора Валерія Залужного.

Священик капелан Діонісій провів чин похорону, у якому взяли участь військовослужбовці, ветерани, волонтери, мешканці міста та представники міської та обласної влади. Поховання відбулося на цвинтарі Святого Миколая. Останню шану віддали під звук Гімна України та плі.
Читайте також: На вихідних в Запорізькій області коронавірус відступив  Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhzhia-prostylosia-iz-heroiem.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top