Запорізька багатодітна сім’я отримала квартиру в гуртожитку

Запорізька багатодітна сім'я отримала квартиру в гуртожитку

Про долю багатодітної родити Яненків ми розповідали ще у березні. Багато років сім’я, яка складається з 9 людей переїжджала із однієї квартиру на іншу, адже не кожен орендар був готовий надати їм на тривалий час помешкання. Останнім часом люди жили у гуртожитку, але умови проживання там були нестерпними. Зі своєю проблемою Яненки звернулись до міського голови Володимира Буряка, і вже за кілька місяців відсвяткували новосілля. Тепер родина проживатиме у новій квартирі із сучасним ремонтом, а за кілька тижнів у них з’явиться ще одна донечка.

Виділені квадратні метри у гуртожитку кілька місяців приводили до ладу будівельники за кошти міського бюджету — і наразі це не просто кімната у гуртожитку, а повноцінна трикімнатна квартира із сучасним ремонтом, окремим санвузлом та кухнею.

Довгий час родина стояла у черзі на отримання власного житла -разом з іще 36-ма такими ж сім’ями. Втім, через проблеми з орендою житла, господарі яких не хотіли надовго пускати до себе велику кількість людей — жити доводилось, де прийдеться.

На сьогодні гуртожиток, у якому знаходиться житло — на балансі міста, втім вже за 5 років, Яненки матимуть шанс приватизувати квартиру. Наразі ж сім’я розбирає перевезені речі, потроху освоюється та підбирає недорогі меблі — у дечому вже допомогли небайдужі городяни.

Батько та старші діти також вже міркують, де розставити музичні інструменти — адже майже кожен член родини має чи здобуває музичну освіту.

А ще за кілька тижнів — родина святкуватиме знову. Вже не новосілля, а поповнення у родині: у грудні у Яненків з’явиться ще одна донечка, першим житлом якої стане — щойно відремонтована нова квартира.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizka-bagatoditna-simya-otrimala-kvartiru-v-gurtozhitku/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top